Afvaart van de Lesse I 11km (zonder monitor)
Over de activiteit
Zin in een adembenemende tocht met je leerlingen door de betoverende natuur van de Lesse-vallei? In een tweepersoonskajak glijden jullie over 11 kilometer van Gendron naar Anseremme, een ervaring die gegarandeerd voor de nodige energie en enthousiasme zorgt in de groep. De afvaart gebeurt zonder monitor, met begeleiding door de school.
Mocht de waterstand de afvaart niet toelaten, dan heeft Dinant Evasion een aantrekkelijk vervangprogramma klaarstaan. Zo ben je zeker van een sportieve dag vol beleving waarbij we samen de impact van beweging in de praktijk brengen.
Timing
april - oktober
Aantal leerlingen
Belangrijk
- Je eigen lerarenteam zorgt voor de vertrouwde begeleiding van de groep.
- Heb je nood aan extra ondersteuning om alles vlot te laten verlopen? Wij helpen je graag en voorzien een extra begeleider voor een supplement van €300/begeleider.